WEDSTRIJDEN ALLE TEAMS

Vrijdag 25 September 21.00 uur Olympia Heist o/d Berg vs Hijs Hokij Den Haag 5 – 9
Zondag 27 September 16.45 uur Hijs Hokij 2 vs GIJS Groningen 5 – 16
Vrijdag 02 Oktober 20.30 uur Hijs Hokij Den Haag vs Turnhout Tigers  4 – 3
Zaterdag 03 Oktober 15.00 uur ProClass Dordrecht Lions Wit U-12 vs Hijs Hokij U-12  6 – 4
Zaterdag 03 Oktober 19.15 uur Hijs Hokij The Hague Bullets vs Hijs Hokij The  Crusaders  2 – 10
Zondag 04 Oktober 14.30 uur Hijs Hokij Den Haag U-14 vs Unis Flyers Heerenveen U-14  9 – 1
Zondag 04 Oktober 16.45 uur Hijs Hokij Den Haag 2 vs Amstel Tijgers 2  9 – 1
Vrijdag 09 Oktober 20.30 uur Tilburg Trappers 3 vs Hijs Hokij Den Haag 2  2 – 6
Zaterdag 10 Oktober 17.45 uur IJ.V. Amstel Tijgers vs Hijs Hokij Den Haag  5 – 4
Zaterdag 10 Oktober 19.15 uur Hijs Hokij The Hurricanes vs Leiden Lions  9 – 6
Zaterdag 10 Oktober 21.30 uur Hijs Hokij Ongetemd 3 vs Dordrecht Lions Divisionisten 1  2 – 10
Zondag 11 Oktober 12.45 uur Leiden Lions U-14 vs Hijs Hokij U-14  0 – 18
Zondag 11 Oktober 15.30 uur Zoetermeer Panters Blauw U-12 vs Hijs Hokij U-12  3 – 10
Zondag 11 Oktober 16.45 uur Hijs Hokij U-17 vs Amstel Tijgers U-17  2 – 5
Zondag 11 Oktober 17.45 uur GIJS Groningen 2 vs Hijs Hokij The Old Flames  2 – 2
Zondag 11 Oktober 19.00 uur Hijs Hokij Fire Birds vs Thor Amsterdam  3 – 6
Vrijdag 16 Oktober 20.30 uur Ahoud Devils Nijmegen vs Hijs Hokij Den Haag  1 – 5
Vrijdag 16 Oktober 20.30 uur Hijs Hokij Den Haag 2 vs Red Eagles Den Bosch 2  12 – 0
Zaterdag 17 Oktober 17.15 uur Zoetermeer Panters U-17 vs Hijs Hokij U-17  1 – 12
Zaterdag 17 Oktober 19.15 uur Hijs Hokij The Old Flames vs Leiden Polar Bears  14 – 3
Zaterdag 17 Oktober 20.15 uur IJCU Dolphin Utrecht vs Hijs Hokij The Hurricanes  14 – 7
Zaterdag 17 Oktober 21.30 uur Hijs Hokij The Hague Bullets vs Los Padres  3 – 5
Zondag 18 Oktober 12.15 uur Hijs Hokij U-12 vs IJCU Dragons Utrecht U-12  2 – 1
Zondag 18 Oktober 14.30 uur Hijs Hokij U-14 vs Amstel Tijgers U-14  2 – 1
Zondag 18 Oktober 20.30 uur Zoetermeer Panters Bigfields vs Hijs Hokij Crusaders  2 – 13
Vrijdag 23 Oktober 20.30 uur Hijs Hokij Den Haag vs Laco Eaters Geleen  7 – 3
Zaterdag 24 Oktober 19.15 uur Hijs Hokij Ongetemd vs IJCU Zwarte Draken  2 – 4
Zondag 25 Oktober 12.15 uur Hijs Hokij U-12 vs Amstel Tijgers Rood U-12  3 – 2
Zondag 25 Oktober 14.30 uur Hijs Hokij U-14 vs GIJS Groningen U-14  7 – 0
Zondag 25 Oktober 16.45 uur Hijs Hokij U-17 vs Leiden Lions U-17  21 – 0
Zondag 25 Oktober 17.30 uur Ahoud Devils Nijmegen 2 vs Hijs Hokij Den Haag 2  2 – 5
Zondag 25 Oktober 19.00 uur Hijs Hokij The Crusaders vs GIJS Seahawks  0- 10
Zondag 25 Oktober 20.00 uur GIJS Black Spirits vs Hijs Hokij The Hague Bullets  6 – 2
Zondag 25 Oktober 21.00 uur Leiden Lions vs Hijs Hokij The Old Flames  5 – 3
Vrijdag 30 Oktober 20.30 uur Hijs Hokij Den Haag vs Tilburg Trappers 4 – 3
Zaterdag 31 Oktober 15.15 uur Blue Mountain Cougars IJshockey Hoorn vs Hijs Hokij The Hague Bullets  6 – 2
Zaterdag 31 Oktober 19.15 uur Hijs Hokij The Hurricanes vs Hijs Hokij The Old Flames  11 – 2
Zaterdag 31 Oktober 21.30 uur Hijs Hokij The Crusaders vs Amsterdam Shinny Club   3 – 6
Zondag 01 November 12.00 uur IJCCL Capitals Leeuwarden U-14 vs Hijs Hokij U-14  0 – 4
Zondag 01 November 14.30 uur IJCCL Capitals Leeuwarden U-17 vs Hijs Hokij U-17  0 – 13
Zondag 01 November 16.45 uur  Hijs Hokij Den Haag 2  vs Smoke Eaters Geleen 2  4 – 5
Zondag 01 November 19.30 uur Nijmegen Gladiators vs Hijs Hokij Ongetemd 3  3 – 7
Zaterdag 07 November 19.15 uur Hijs Hokij The Old Flames vs Frisian Bombers Heerenveen  2 – 7
Zaterdag 07 November 21.30 uur Hijs Hokij Ongetemd 3 vs Highlanders Tilburg  4 – 1
Zondag 08 November 12.15 uur Hijs Hokij U-14 vs Red Eagles Den Bosch U-14 6 – 1
Zondag 08 November 14.30 uur Hijs Hokij U-12 vs IJCCL Capitals Leeuwarden U-12  24 – 0
Zondag 08 November 16.45 uur Hijs Hokij U-17 vs GIJS Groningen U-17  6 – 1
Zondag 08 November 19.00 uur Hijs Hokij The Hague Bullets vs Blue Mountain Cougars Hoorn  4 – 7
Zondag 08 November 21.00 uur Leiden Lions vs Hijs Hokij The Hurricanes  5 – 8
Zondag 08 November 21.20 uur Amsterdam Shinny Snipers vs Hijs Hokij Ongetemd  7 – 2
Vrijdag 13 November 20.30 uur Hijs Hokij 2 vs Dordrecht Lions 2  9 – 1
Zaterdag 14 November 14.15 uur Unis Flyers Heerenveen U-12 vs Hijs Hokij U-12  2 – 8
Zaterdag 14 November 20.30 uur Hotwings Panters Zoetermeer vs Hijs Hokij Den Haag  3 – 5
Zaterdag 14 November 20.30 uur GIJS Groningen 2 vs Hijs Hokij The Hurricanes 5 – 2
Zaterdag 14 November 21.30 uur Hijs Hokij Ongetemd vs Thor Amsterdam 2 3 – 0
Zondag 15 November 17.00 uur Kemphanen 2 vs Hijs Hokij 2  9 – 10
Zondag 15 November 19.00 uur Hijs Hokij Fire Birds vs Bulldogs Groningen 4 – 8
Zondag 15 November 19.45 uur Black Sheep Dordrecht vs Hijs Hokij Ongetemd 3 0 – 24
Zondag 15 November 20.00 uur GIJS Black Spirits vs Hijs Hokij The Crusaders 11 – 2
Vrijdag 20 November 20.30 uur Hijs Hokij Den Haag vs IHCL Leuven 6 – 3
Vrijdag 20 November 20.30 uur Tilburg Trappers 2 vs Hijs Hokij 2 4 – 2
Zaterdag 21 November 19.15 uur Hijs Hokij The Hurricanes vs Leiden Polar Bears 13 – 4
Zaterdag 21 November 20.45 uur Radboud Saints vs Hijs Hokij Fire Birds 8 – 4
Zaterdag 22 November 14.45 uur Unis Flyers Heerenveen U-17 vs Hijs Hokij U-17 5 – 7
Zaterdag 22 November 17.30 uur Unis Flyers 4 Heerenveen vs Hijs Hokij The Crusaders 3 – 3
Zondag 22 November 20.30 uur Phantoms Deurne vs Hijs Hokij Den Haag 1 – 13
Zondag 22 November 21.30 uur Shinny Club Mokum Mustangs vs Hijs Hokij The Hague Bullets 10 – 4
Vrijdag 27 November 20.30 uur Hijs Hokij Den Haag vs Unis Flyers Heerenveen 4 – 5
Zaterdag 28 November 19.15 uur Hijs Hokij The Old Flames vs IJCU Dolphin Utrecht 3 – 6
Zaterdag 28 November 19.45 uur Red Eagles Den Bosch M@DS vs Hijs Hokij Ongetemd 6 – 9
Zaterdag 28 November 21.30 uur Hijs Hokij Ongetemd 3 vs IJ.V. Vikings Eindhoven 3 – 6
Zondag 29 November 16.45 uur Hijs Hokij 2 vs Nationale Vrouwen Team 15 – 2
Zondag 29 November 17.45 uur GIJS Seahawks vs Hijs Hokij The Hague Bullets 18 – 3
Zondag 29 November 19.00 uur Hijs Hokij The Crusaders vs Los Padres 3 – 5
Zondag 29 November 18.45 uur Buccaneers Utrecht vs Hijs Hokij Fire Birds 1 – 1
Vrijdag 04 December 20.30 uur Hijs Hokij Den Haag vs ProClass Dordrecht Lions 3 – 2
Zondag 06 December 16.45 uur Hijs Hokij The Hague Bullets vs Zoetermeer Panters Bigfields 5 – 8
Zondag 06 December 19.00 uur Hijs Hokij Fire Birds vs Slapping Studs Enschede 6 – 7
Zondag 06 December 21.00 uur Leiden Tigers vs Hijs Hokij Ongetemd
Vrijdag 11 December 20.30 uur Hijs Hokij 2 vs Zoetermeer Panters 2
Zaterdag 12 December 16.30 uur Unis Flyers 4 Heerenveen vs Hijs Hokij The Hague Bullets
Zaterdag 12 December 17.30 uur GIJS Groningen U17 vs Hijs Hokij Den Haag U17
Zaterdag 12 December 19.30 uur Midnight Players Tilburg vs Hijs Hokij Ongetemd 3
Zaterdag 12 December 21.30 uur Hijs Hokij Ongetemd vs Luttikhuis Enschede Lions 2
Zondag 13 December 19.00 uur Hijs Hokij The Crusaders vs Blue Mountain Cougars Hoorn
Zondag 13 December 19.45 uur Icehawks Eindhoven vs Hijs Hokij Fire Birds
Zondag 13 December 20.00 uur REPLAY HYC Herentals vs Hijs Hokij Den Haag  3 – 2
Zondag 13 December 20.00 uur Frisian Bombers Heerenveen vs Hijs Hokij The Hurricanes
Zaterdag 19 December 18.30 uur ProClass Dordrecht Lions Divisionisten 1 vs Hijs Hokij Ongetemd 3
Zaterdag 19 December 19.15 uur Hijs Hokij The Old Flames vs GIJS Groningen 2
Zaterdag 19 December 20.15 uur Dolphin Kemphanen vs Hijs Hokij Den Haag  0 – 5
Zaterdag 19 December 20.30 uur GIJS Groningen vs Hijs Hokij 2
Zaterdag 19 December 21.30 uur Hijs Hokij The Hague Bullets vs GIJS Black Spirits
Zondag 20 December 21.30 uur Shinny Club Mokum Mustangs vs Hijs Hokij The Crusaders
Zondag 27 December 19.00 uur Amstel Tijgers 2 vs Hijs Hokij 2
Zaterdag 02 Januari 16.30 uur Unis Flyers Heerenveen U-19 vs Hijs Hokij 2
Zondag 03 Januari 16.45 uur Hijs Hokij 2 vs Tilburg Trappers 3
Vrijdag 08 Januari 20.30 uur Hijs Hokij Den Haag vs Red Eagles Den Bosch  9 – 1
Vrijdag 08 Januari 21.20 uur Thor Amsterdam vs Hijs Hokij Fire Birds
Zaterdag 09 Januari 19.15 uur Hijs Hokij The Hurricanes vs GIJS Groningen 2
Zaterdag 09 Januari 21.15 uur Leiden Polar Bears vs Hijs Hokij The Old Flames
Zaterdag 09 Januari 21.30 uur Hijs Hokij The Crusaders vs Zoetermeer Panters Bigfields
Zondag 10 Januari 20.15 uur Red Eagles Den Bosch 2 vs Hijs Hokij 2
Zondag 10 Januari 18.45 uur Los Padres vs Hijs Hokij The Hague Bullets
Vrijdag 15 Januari 20.30 uur Hijs Hokij Den Haag vs IJ.V. Amstel Tijgers
Vrijdag 15 Januari 20.45 uur Blue Mountain Cougars Hoorn vs Hijs Hokij The Crusaders
Zaterdag 16 Januari 19.15 uur Hijs Hokij The Old Flames vs Hijs Hokij The Hurricanes
Zaterdag 16 Januari 20.00 uur Smoke Eaters 2 vs Hijs Hokij 2
Zaterdag 16 Januari 21.30 uur Hijs Hokij Ongetemd 3 vs Nijmegen Gladiators
Zondag 17 Januari 16.15 uur ProClass Dordrecht Lions AHRL vs Hijs Hokij Ongetemd
Zondag 17 Januari 16.45 uur Hijs Hokij 2 vs Ahoud Devils Nijmegen 2
Zondag 17 Januari 19.00 uur Hijs Hokij The Hague Bullets vs Unis Flyers 4 Heerenveen
Zondag 17 Januari 20.00 uur Turnhout Tigers vs Hijs Hokij Den Haag
Vrijdag 22 Januari 20.30 uur Hijs Hokij Den Haag vs REPLAY HYC Herentals
Zaterdag 23 Januari 19.15 uur Hijs Hokij The Hurricanes vs IJCU Dolphin Utrecht
Zaterdag 23 Januari 19.30 uur Highlanders Tilburg vs Hijs Hokij Ongetemd 3
Zaterdag 23 Januari 21.15 uur ProClass Dordrecht Lions vs Hijs Hokij Den Haag
Zondag 23 Januari 21.30 uur Hijs Hokij Ongetemd vs Zoetermeer Wild Panters
Zondag 24 Januari 20.00 uur Frisian Bombers Heerenveen vs Hijs Hokij The Old Flames
Zaterdag 30 Januari 15.15 uur Blue Mountain Cougars Hoorn vs Hijs Hokij Ongetemd
Zaterdag 30 Januari 19.15 uur Hijs Hokij The Old Flames vs Leiden Lions
Zaterdag 30 Januari 21.15 uur Leiden Polar Bears vs Hijs Hokij The Hurricanes
Zaterdag 30 Januari 21.30 uur Hijs Hokij The Crusaders vs GIJS Black Spirits
Zondag 31 Januari 16.45 uur Hijs Hokij 2 vs Kemphanen 2
Zondag 31 Januari 19.00 uur Hijs Hokij Fire Birds vs Radboud Saints
Vrijdag 05 Februari 20.30 uur Hijs Hokij Den Haag vs Phantoms Deurne
Zaterdag 06 Februari 18.30 uur Liege / Luik vs Hijs Hokij Den Haag
Zaterdag 06 Februari 21.30 uur Hijs Hokij Ongetemd 3 vs Black Sheep Dordrecht
Zondag 07 Februari 19.00 uur Hijs Hokij The Hague Bullets vs GIJS Seahawks
Zondag 07 Februari 20.15 uur Dordrecht Lions 2 vs Hijs Hokij 2
Zondag 07 Februari 21.00 uur Los Padres vs Hijs Hokij The Crusaders
Vrijdag 12 Februari 20.15 uur Zoetermeer Panters Bigfields vs Hijs Hokij The Hague Bullets
Vrijdag 12 Februari 20.30 uur Hijs Hokij 2 vs Tilburg Trappers 2
Zaterdag 13 Februari 21.30 uur Hijs Hokij Ongetemd vs GIJS Spirits Groningen
Zondag 14 Februari 19.00 uur Hijs Hokij The Crusaders vs Unis Flyers 4 Heerenveen
Zondag 14 Februari 20.30 uur Bulldogs Groningen vs Hijs Hokij Fire Birds
Vrijdag 19 Februari 20.00 uur Unis Flyers Heerenveen vs Hijs Hokij Den Haag
Zaterdag 20 Februari 17.00 uur Nationale Vrouwen Team vs Hijs Hokij 2
Zaterdag 20 Februari 20.15 uur IJCU Dolphin Utrecht vs Hijs Hokij The Old Flames
Zaterdag 20 Februari 21.30 uur Hijs Hokij The Hague Bullets vs Shinny Club Mokum Mustangs
Zondag 21 Februari 19.00 uur Hijs Hokij Fire Birds vs Buccaneers Utrecht
Zondag 21 Februari 19.30 uur IJ.V. Vikings Eindhoven vs Hijs Hokij Ongetemd 3
Zondag 21 Februari 17.45 uur GIJS Seahawks vs Hijs Hokij The Crusaders
Vrijdag 26 Februari 20.30 uur Hijs Hokij Den Haag vs Hotwings Panters Zoetermeer
Zaterdag 27 Februari 19.15 uur Hijs Hokij The Hurricanes vs Frisian Bombers Heerenveen
Zaterdag 27 Februari 21.30 uur Hijs Hokij Ongetemd 3 vs Midnight Players Tilburg
Zondag 28 Februari 16.45 uur Hijs Hokij 2 vs Unis Flyers Heereneveen U-19
Zondag 28 Februari 19.00 uur Hijs Hokij The Crusaders vs Hijs Hokij The Hague Bullets
Zondag 28 Februari 21.00 uur Leiden Gladiators vs Hijs Hokij Ongetemd
Vrijdag 04 Maart 20.45 uur Zoetermeer Panters 2 vs Hijs Hokij 2
Zondag 06 Maart 20.30 uur Slapping Studs Enschede vs Hijs Hokij Fire Birds
Zondag 20 Maart 19.00 uur Hijs Hokij Fire Birds vs Icehawks Eindhoven

SPONSOREN

Manbodh Watches

Manbodh Watches

Out of the Sun

Out of the Sun

Molenkamp

Molenkamp

Sport2000 Naaldwijk

Sport2000 Naaldwijk

De Boer Salades

De Boer Salades

De Waterreus

De Waterreus

ZDS

ZDS

Fly-Over

Fly-Over

Fit All Day

Fit All Day

Saphira Markiezen

Saphira Markiezen

Dooh

Dooh

Haags Topsport

Haags Topsport

De Reklame Winkel

De Reklame Winkel

De Uithof

De Uithof

Bubberman

Bubberman

Primera Abeltje

Primera Abeltje

Tandheelkunde Morgenstond

Tandheelkunde Morgenstond

Karel Kamp

Karel Kamp

Domino Pizza

Domino Pizza

Demelinne Hockey

Demelinne Hockey

Manbodh Watches

Manbodh Watches

Out of the Sun

Out of the Sun

Molenkamp

Molenkamp

Sport2000 Naaldwijk

Sport2000 Naaldwijk

xtmotorsport

xtmotorsport

AA Westland

AA Westland

King Ping b.v.

King Ping b.v.

Riga Cup

Riga Cup

Live Riga

Live Riga

Scheer en waasdorp

Scheer en waasdorp

Blinc b.v.

Blinc b.v.

Glashandel Marcel

Glashandel Marcel

Dennis Montage

Dennis Montage

The Fishclub

The Fishclub

Inet

Inet

Hofstad Security

Hofstad Security

Posthoorn

Posthoorn

NL-Jobs

NL-Jobs

Haags Printhuis

Haags Printhuis

Den Haag Topsport

Den Haag Topsport

Spuitexpress

Spuitexpress

P.A. Hoveniers

P.A. Hoveniers

Westland Montage

Westland Montage

Marc Coppes

Marc Coppes

Wittebrug

Wittebrug

Aircotech

Aircotech

Bbadema

Bbadema

IFQS

IFQS

Bauer

Bauer

TB Keukens

TB Keukens

aCTIEF & gEZOND

aCTIEF & gEZOND

Baiyiled

Baiyiled