EINDSTAND: UltimAir Hijs Hokij vs Bulldogs de Liège, 2-5
Doelpunt(en) UltimAir Hijs Hokij:
29′ Wesley de Bruijn (1-2)
37′ Dani van Schilt (2-4 Powerplay)
Bijzonderheden:
0′ Bij UltimAir Hijs Hokij ontbreken vanavond Ritchie van Hulten, Ernesto Klem, Raymond van der Schuit en Bartek Bison.
UltimAir Hijs Hokij heeft vrijdagavond niet weten te winnen van de regerend CEHL-kampioen Bulldogs de Liège. Net als in november, toen de Bulldogs ook al met een 2-4 overwinning uit De Uithof vertrokken, bleek de Belgische ploeg deze keer met 2-5 te sterk.
De wedstrijd begon stroef voor Hijs Hokij. Al na zes minuten kwamen de Bulldogs op een 0-1 voorsprong, en de thuisploeg had moeite om het spel naar zich toe te trekken. In de tweede periode leek het even de goede kant op te gaan toen Wesley de Bruijn in de 29e minuut de aansluitingstreffer maakte (1-2). De hoop was echter van korte duur, want niet veel later scoorden de Bulldogs opnieuw en even later volgde een shorthanded goal, wat de stand op 1-4 bracht.
In de slotfase van de tweede periode bracht Dani van Schilt de spanning enigszins terug met een powerplaygoal (2-4). De marge van twee doelpunten bleef lange tijd hetzelfde. Pas zeven minuten voor het einde gooiden de Bulldogs de wedstrijd definitief in het slot met hun vijfde treffer.
Onze volgende wedstrijd is morgenavond, zaterdag 25 januari. Dan reizen we naar België om het op tegen nemen tegen Chiefs Leuven!