Hijs Hokij versterkt zich met goalie Thijs Kivits

UltimAir Hijs Hokij heeft zich voor de komende seizoenen versterkt met doelman Thijs Kivits. De 20-jarige keeper komt over van UNIS Flyers Heerenveen en tekent een contract voor twee jaar in Den Haag.

Met Kivits haalt Hijs Hokij een jonge en ambitieuze goalie in huis, die zich verder wil ontwikkelen op CEHL-niveau. De doelman uit Den Bosch ziet zijn overstap als een logische volgende stap in zijn carrière. “Ik kies voor Hijs Hokij om mezelf verder te ontwikkelen in de CEHL,” aldus Kivits. “Ik werd gebeld door coach Marco Postma nadat bekend werd dat Heerenveen uit de competitie stapte. Hij vroeg of ik interesse had om voor Hijs Hokij te spelen, en dat had ik zeker.”

De jonge goalie kijkt uit naar zijn eerste wedstrijden in het rood-blauw, en in het bijzonder naar het spelen voor het Haagse publiek. “Ik kijk er het meest naar uit om in De Uithof te spelen voor alle fans,” zegt hij. “Mijn doel is om veel ervaring op te doen en uiteindelijk door te groeien naar de rol van eerste keeper bij Hijs Hokij.”

Met de komst van Kivits neemt de club afscheid van reserve-doelman Lars Veltman, die afgelopen seizoen deel uitmaakte van de selectie. Hijs Hokij bedankt hem voor zijn inzet en betrokkenheid en wenst hem veel succes in het vervolg van zijn carrière.

Met deze versterking zet Hijs Hokij opnieuw een stap richting het nieuwe seizoen!

Start a Conversation