Donovan de Zwart verlengt contract met twee jaar!

Goed nieuws voor de toekomst van UltimAir Hijs Hokij! Donovan de Zwart heeft zijn contract met twee seizoenen verlengd, waardoor de aanvaller tot minimaal 2027 in het Haagse shirt te bewonderen is. Na de gewonnen thuiswedstrijd tegen Snackpoint Eaters Limburg zette hij zijn handtekening onder een nieuwe verbintenis in de Businessclub.

De 24-jarige De Zwart is een echte Haagse jongen en doorliep de volledige jeugdopleiding van Hijs Hokij. Inmiddels heeft hij al meer dan 100 wedstrijden in de CEHL op zijn naam staan en volgend seizoen begint hij aan zijn zesde jaar in de Haagse hoofdmacht. Tot nu toe heeft de aanvaller 23 punten (10G, 13A) gemaakt in het huidige seizoen.

Tekst gaat verder onder de foto.

Na de overwinning op Snackpoint Eaters Limburg zette De Zwart in de Businessclub zijn handtekening onder een nieuw contract.

Met de verlenging van De Zwart staat alweer de vierde speler vast voor het nieuwe seizoen. Eerder tekenden Wesley de Bruijn en Dani van Schilt een tweejarig contract en ook verdediger Twanne Haisma blijft komend seizoen onderdeel van het team. De kern van de selectie krijgt steeds meer vorm!

Start a Conversation